Urszula Jankowska

Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta dorosłych i par

     Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, dodatkowo, ukończyłam studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Wiedzę poszerzałam także poprzez udział w kursie psychoterapeutycznym z zakresu systemowej terapii rodzin, organizowanym przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii im. Marii Orwid. Szkolenie to jest atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

   Swoje doświadczenie zdobywałam podczas staży klinicznych w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie, Zakładzie Seksuologii Klinicznej Instytutu PTS w Warszawie, Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu oraz pracując z dziećmi oraz ich rodzicami m.in. w Fundacji „Promyk Słońca” czy Krajowym Towarzystwie Autyzmu.

      Na spotkanie zapraszam pary, które chciałyby poprawić jakość swojej relacji, bądź potrzebują wsparcia w okresie okołoporodowym. Pracuję również z osobami, które mają trudność z nawiązywaniem bliskich relacji lub nie czują satysfakcji w sferze seksualnej.

 

W Centrum Sensum zajmuję się:

Umów wizytę

Urszula Jankowska - ZnanyLekarz.pl