Rafał Lewandowski

Psycholog, psychoterapeuta młodzieży i dorosłych

     Ukończyłem studia psychologiczne na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu, realizując dwie ścieżki specjalności: psychologia dzieci i młodzieży oraz psychologia kliniczna. Jestem także trenerem umiejętności interpersonalnych i społecznych z 12 letnim stażem pracy szkoleniowej, edukacyjnej i konsultacyjnej.

     Obecnie jestem w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapeutów Gestalt w krakowskim Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, akredytowanej przez Europejskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt (EAGT). Ponadto uczestniczyłem w wielu szkoleniach poświęconych: psychoterapii Gestalt, psychoterapii osób LGBT+, interwencji kryzysowej, pracy z ruchem i ciałem.

     W swojej pracy wspieram osoby znajdujące się w kryzysie życiowym i emocjonalnym, pomagam w problemach relacyjnych z osobami bliskimi, rodziną lub w obszarze zawodowym. Oferuję również wsparcie i/lub psychoterapię afirmatywną dla osób LGBT+ oraz ich bliskich. Prowadzę także zajęcia ze świadomości ruchu i ciała dla dorosłych.

     Pracuję zgodnie z kodeksem etyczno-zawodowym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz kodeksem etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

          W Centrum Sensum zajmuje się:

Umów wizytę

Rafał Lewandowski - ZnanyLekarz.pl