Marcelina Kubik

Psycholog dziecięcy, trener TUS

     Jestem absolwentką studiów o kierunku psychologia na Uniwersytecie SWPS. Obecnie, swoją wiedzę poszerzam poprzez uczestnictwo w studiach podyplomowych z Praktycznej Diagnozy Psychologicznej na Uniwersytecie SWPS i z Przygotowania Pedagogicznego.

     Dodatkowo, zrealizowałam Studium Terapii Dzieci i Młodzieży oraz Studium Interwencji Kryzysowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, a także ukończyłam z certyfikatem, szkolenie z Treningu Umiejętności Społecznych (TUS). Jestem również w trakcie szkolenia z terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR).

     Obecnie pracuję jako psycholog szkolny w Niepublicznej Szkole Podstawowej “Kolorowa Akademia” dla dzieci w spektrum autyzmu. Posiadam także kilkuletnie doświadczenie w pracy indywidualnej z dziećmi o specjalnych potrzebach, a także w prowadzeniu warsztatów dla dzieci, poszerzających ich kompetencje społeczne.

     Uczestniczyłam w licznych stażach i wolontariatach m.in. w Centrum Neuropsychiatrii, Dolnośląskim Centrum Psychiatrii i Psychoterapii oraz w Poradni psychologiczno-pedagogicznej. Stale dokształcam się, uczestnicząc w różnych szkoleniach, kursach i konferencjach z zakresu psychologii.

 

W Centrum Sensum zajmuję się:

Terapia prowadzona w lokalizacji: Bujwida 51

Wolne terminy


Konsultacja dziecka
Centrum Sensum - Bujwida
Psychoterapia dzieci i młodzieży
Centrum Sensum - Bujwida
Trening Umiejętności Społecznych (TUS)
Centrum Sensum - Bujwida
Trening Umiejętności Społecznych (TUS) - spotkanie diagnostyczne
Centrum Sensum - Bujwida

Umów wizytę

Marcelina Kubik - ZnanyLekarz.pl