Klaudia Stankiewicz

     Jestem magistrem psychologii Uniwersytetu Opolskiego. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego w Dolnośląskiej Szkole Wyższej oraz zrealizowałam Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Posiadam certyfikat ukończenia Studium Interwencji Kryzysowej oraz Treningu Umiejętności Społecznych (TUS).

     Doświadczenia zawodowe zdobywałam podczas studiów psychologicznych w ramach praktyk m.in. na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży, w Środowiskowym Domu Samopomocy, w Ośrodku Pomocy dla Pokrzywdzonych Przestępstwem oraz przedszkolu terapeutycznym dla dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi. Obecnie pracuję jako psycholog szkolny w ponadpodstawowej szkole integracyjnej.

     Biorę udział w projektach, prowadząc warsztaty kompetencji społecznych dla dzieci i młodzieży. Stale dokształcam się w różnych obszarach psychologii, uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach.

Prowadzę także stronę internetową oraz stronę w serwisie Facebook o nazwie „Psychologia Małego Człowieka”, gdzie dzielę się informacjami na ten temat psychologii rozwojowej, edukuję i przekazuję praktyczne wskazówki dotyczące budowania relacji z małym człowiekiem.

 

         W Centrum Sensum zajmuje się:

Umów wizytę

Klaudia Stankiewicz - ZnanyLekarz.pl