Julia Kamińska

Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych

     Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim, a także studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego dla psychologów. Aktualnie uczestniczę w całościowym kursie psychoterapii systemowej Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

     Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Lubinie, a także odbywając liczne praktyki m.in. na Oddziale Psychiatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy, w Dziennym Domu Seniora i Ośrodku Alzheimerowskim.

     Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach poruszających tematykę taką jak: praca terapeutyczna z niewybaczoną krzywdą, praca terapeutyczna z wewnętrznym dzieckiem, interwencja kryzysowa, ramy teoretyczne i możliwości zastosowań praktycznych psychoterapii czy psychodrama.

     W gabinecie staram się zadbać o atmosferę akceptacji, zrozumienia oraz poszanowania indywidualności każdego człowieka. Kieruję się Kodeksem Etycznym Psychologa, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

     Pracuję z osobami dorosłymi.

 

W Centrum Sensum zajmuje się:

Wolne terminy


Psychoterapia indywidualna
Centrum Sensum - Bujwida

Umów wizytę

Julia Kamińska - ZnanyLekarz.pl