Ewa Perłowska

Psycholog, psychoterapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych

     Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji w Centrum CBT w Warszawie.

     Doświadczenie zawodowe zaczęłam zdobywać już na studiach w Pracowni Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego przy UWr, gdzie udzielałam konsultacji psychologicznych osobom dorosłym. Następnie podjęłam pracę w placówce opiekuńczo-wychowawczej, gdzie zdobyłam doświadczenie w pracy z dziećmi w szerokim przedziale wiekowym (od niemowląt do nastolatków).

Odbyłam także staż zawodowy w Centrum Neuropsychiatrii Neuromed, gdzie prowadziłam grupowe zajęcia terapeutyczne dla dzieci i młodzieży. Zajmowałam się równierz udzielaniem porad psychologicznych, prowadzeniem psychoterapii oraz prowadzeniem zajęć dla dzieci i dorosłych w Stowarzyszeniu Pomocy Iskierka, jak i prowadzeniem psychoterapii osób dorosłych w gabinecie psychoterapeutycznym. Obecnie pracuję jako psycholog szkolny klas V-VIII szkoły podstawowej.

     Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji, jednocześnie stale dbam o swój rozwój poprzez uczestnictwo w kolejnych szkoleniach i ciągłe zgłębianie wiedzy.

 

     Wiem, że przychodząc na pierwsze spotkanie z psychoterapeutą możesz być pełen obaw i wątpliwości. W związku z tym, w pierwszej kolejności, staram się stworzyć przyjazną atmosferę, tak abyś czuł się komfortowo i mógł opowiedzieć mi o sobie oraz o problemie, nad którym chcesz pracować. Jednocześnie szanuję Twoje granice – to Ty decydujesz co i kiedy mi powiesz.

Pomagam pracować nad trudnościami w relacjach interpersonalnych czy obniżonym nastrojem. Wspieram w drodze do lepszego zrozumienia siebie i swojego zachowania.

     Zapraszam na spotkanie, jeżeli zmagasz się z lękiem lub zamartwianiem się, posiadasz niska samoocenę oraz wiarę we własne możliwości.

 

     W Centrum Sensum zajmuję się:

Umów wizytę

Ewa Perłowska - ZnanyLekarz.pl